جشن بهمن و برج ایفل

این خاطره بر می گرده به روز چهار شنبه ۲۱∕۱۱∕۱۳۸۳. زنگ آخر بود که آقای نیلی برای جشنی که از طرف مدرسه به این مناسبت برای راهنمایی ها و دبستانی ها تدارک دیده بودند، کلاس سوم را خبر کردند. ما هم به سالن نو نوار اولین طبقه ی هتل سعدی مشرف شدیم و روی صندلی هایی نو نوار تر جا خوش کردیم!!! بوی عود فضای نو نوار را بد مزه کرده بود!!!

مسابقه شروع شد! بازی های بستن تیغ اره مویی، طناب زنی، شوت توپ فوتبال، شعارنویسی، ماست خوری، پرتقال خوری، عکس هایی از گوشه و کنار مدرسه، اسمارتیز خوری و... مسابقههای جالب اون روز بودند! نوبت رسید به جوایز! دخترا پس از کلی بازی و ۲ بدشانسی و در نتیجه برد مسابقه منتظر اولین پاکتشون بودند که وای...!!! جایزه ی اولین پاکتمون «یک آفرین بلند!» بود!!! در صورتی که صدای بلند آفرین دسته جمعی جمعیت بد تر حرص ما رو در آورد!!! بعداز این بدشانسی ها و بعد از این همه تشویق و بازی و برد در انتظار آخرین شانس خود بودند که باز شه و خوشبختانه بعد از سه تا بد شانسی اون همه بازی  و برد به دردمون رسید و ۲ انتخاب کردیم و «یک اردوی یک روزه!» نصیبمون شد!!!

آخیش... حالا یه نفس راحت کشیدیم و به طور کامل کامل حال رقبا رو گرفتیم!!! بقیه جایزه ها عبارت بودند از: «نهاردر مک دونالد مهمون مدرسه» و«۵۰ امتیاز به هر فرد گروه». ما بهترین جایزه رو بردیم!!! بالاخره تو این مسابقه یه بارم باید شانس به ما رو می کرد؟ چون هوا اون موقع تو اوج سرما بود قرار شد که اردومون رو بعد از عید یعنی در سال ۱۳۸۴ بریم و قرار شد که اردومون جایی نباشه جز: «برج ایفل»، نگین پاریس!!! 

و این هم از خاطره ی تصویری این اردو !!! (در ضمن برای دیدن متن توضیحی عکس هاموس را روی عکس نگه دارید.)  

 

این عکس که نیازی به توضیح نداره !!! برج ایفله دیگه !!!مجسمه سنگی یه اسب در خیابان 

از راست: مهدیه-voori-مهشید-نازگل-mooriیه عکس جالب -طرح و اجرا ازmoori

از راست:foori-voori-moori

ژاپنی ها در حال عکس گرفتن از دختران دبستانی ایرانی دوباره همون ژاپنی ها در حال عکس گرفتن از دخترهای دبستانی ایرانی ازراست: مهشید و نازگل و خواهرش-نیکناز-وmary ومهدیه ازراست:voori و نازگل و زهرا نمای شهر-البته در مه!-در بالا ترین طبقه ی برج ایفل نمای شهر در یک زاویه ی دیگر در بالاترین طبقه ی برج ایفلرودخانه ی سن از بالاترین طبقه ی برج ایفلدوباره رودخانه ی سن -ولی از جلو- از بالاترین طبقه برج ایفل مجسمه ایفل و همکاراش تابلویی است که درآن فاصله ی برج ایفل با ایران را نوشته ازراست:زهرا-mary-voori_foori 

/ 2 نظر / 10 بازدید
nazgol

yade oon rooza be kheyR

samira

سلام . نيشد يه طوری باشه که وقتی رو عکساتون کليک ميکرديم گنده ميشد ؟ اينطوری که هيچی ملوم نيست:(