تغییر مکان کلاس ها و هالی و به هولی خوندن و...

یه یکی دو ماهی از سال گذشته بود و اوضاع بدک نبود. البته هر چند بعد از شروع سال تحصیلی سوم راهنمایی مون، این اولین کشمکش ایجاد شده نبود!

بعداز امتحانات نیم ترم قرار شد که کلاس های راهنمایی عوض شوند. در آن موقع در طبقه ی راهنمایی، سه کلاس از سمت چپ (بعد از عبور در و وارد شدن به محدوده ی راهنمایی) به ترتیب: کلاس اول، دوم و کلاس توپ پ پ سوم راهنمایی. 

اینو زده بودیم به کلاسمون که هر کی میاد تو بدونه داره وارد چه مکان ... می شه !!!

 

بالاخره اولا رو فرستادن جای قبلی ما و دوما رو هم جای اولا فرستادن و ما رو هم جای دومای دم دمی مزاج!!! به هر حال ترتیب کلاس ها رو از سمت چپ کردنش : دوم، سوم و اول !!! ما اولای تعویض کلاس ها به طور بسیار شدیدی سختمون بود!

ما هم این طور تصمیم گرفتیم و یه شعار دانش آموز پسندانه ساختیم که حتمآ همه ی اعضای هتل سعدی شنیده اند! منظورمون همون هالی به هولی... است!!! که دراین وبلاگ هم به اندازه ی لازم به چشم می خورد و شعر وشعاری زیباتر از این پیدا نکردید و نخواهید کرد! بعضی ها تو این شعار، بین این همه کلمه «هتل سعدی» براشون خوشایند نیست و درباره ی هتل معانی مختلفی تعبیر می کنند!!!

مثلآ هتل جایی است که آدم توش آرامش داره !!!...

بی شوخیِ این حرف کاملا درسته! این توضیح مهم را جا داشت این جا مطرح کنیم. و یه تشکر و قدردانی ویژه از همه ی مسئولین عزیز درطول این سه سال می کنیم!

                      

در ضمن- یه توصیه ی روانشناسکی ! -به هر کس و کسانی که این کارهای ما را بی جا و... تلقی می کردند- باید یادآوری شود که نه تنها این کار بلکه تمامی کارهای دانش آموزان در واقع ریفلکس یا همون بازتاب کارها و اعمالی است که بر ما وارد شده و ما شاهد و ناظر این رفتارها هستیم و گاه این رفتارها را به انواع صورت ها بروز می دهیم و کسانی که با دانش آموران سر وکار دارند باید به جای چاره اندیشی و اصلاح و سانسور، کمی به رفتار و اعمال خودشان بیش تر فکرکنند و بیش تر مواظب باشند. همین و بس... البته اینو همتون می دونید... 

این هم عکس قسمتی از کلاس ماست !

/ 1 نظر / 6 بازدید
babak

سلام عزيز من وبلاگ شمارو خوندم عالی بود شما هم وقت کردين يه سری به وبلاگ من بزنين.البته اگه دنباله پول باشين روزانه ۵۱۲۰۰۰۰ريال ديگه اين دروغ نيست. ممنون