شکر خدا

شکر نعمت نعمتت افزون کند

کفر نعمت از کفت بيرون کند...

***

روزی مردی خواب عجيبی ديد او ديد که پيش فرشته هاست و به کارهای آن ها نگاه می کند.

هنگام ورود، دسته ی بزرگی از فرشتگان را ديد که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هايی را که توسط پيک ها از زمين مي رسند، باز مي کنند و آن ها را داخل جعبه می گذارند. مرد از فرشته ای پرسيد، شما چه کار می کنيد؟ فرشته در حالی که داشت نامه ای را باز مي کرد، گفت: اين جا بخش دريافت است و دعاها و تقاضاهای مردم از خداوند را تحويل مي گيريم.

419443-3.jpg

مرد کمی جلوتر رفت، باز تعدادی از فرشتگان را ديد که کاغذهايی را داخل پاکت می گذارند و آن ها را توسط پيک ها يی به زمين مي فرستند. مرد پرسيد شماها چه کار می کنيد؟ يکي از فرشتگان با عجله گفت: اين جا بخش ارسال است، ما الطاف و رحمت های خداوندی را براي بندگان می فرستيم.

مرد کمی جلوتر رفت و ديد يک فرشته بی کار نشسته است. مرد با تعجب از فرشته پرسيد: شما چرا بی کاريد؟ فرشته جواب داد: اين جا بخش تصديق جواب است. مردمی که دعاهايشان مستجاب شده، بايد جواب بفرستند ولي عده ی بسيار کمی جواب می دهند. مرد از فرشته پرسيد: مردم چگونه مي توانند جواب بفرستند؟ فرشته پاسخ داد: بسيار ساده، فقط کافی است بگويند: خدايا شکر!

/ 5 نظر / 7 بازدید
.:. voori .:.

در ضمن با تشکر دوباره از وبلاگ پنجره ی چوبی http://woodywin.persianblog.ir/ به خاطر این متن زیبا...

mary

خدا را شکر.

!!!!!reyhanehhhhh

وجيهه عيد ديگه به سلامتی تموم شد ۱ اين ماهيا رو بر دار ! سرعت بلاگ رو اورده کم !

shokr

salam ham matn tekrari bood ham gaboolesh nadaram be nazare man shokre khodaro hata kharejiha ham bar zaban daran hata age dinam nadashte bashan.khaste khodanegahdar shoma

shima

:x:x:x matne zibaii bood :x:x:x