خداحافظی

یه روز شنبه که امتحان حرفه داشتیم بعد از اون امتحان باحال و بیاد ماندنی قرار شد که با تدارک و تنظیم همون روز شنبه ورقه ی تنظیم شده رو با اجازه ی آقای غفاری راهی دستگاه کپی کنیم.

خلاصه عملیات تکثیر به سلامتی تموم شد و باید برنامه می ذاشتیم برای عملیات پخش! از اون شنبه، یه هفته تا آخرین روز مدرسه وقت داشتیم. روز آخر یعنی روز جمعه، زنگ آخر داشتیم سال تحصیلی سوم مون و کلآ راهنمایی عزیزمون رو با کلاس پر طرفدار (!) علوم به خدا و خاطره های گذشته مون می سپردیم...

4 تا کماندوهای سومی

بالاخره قرار شد که از لای در کلاس ها متن خداحافظی مون رو وارد کلاس های دبستان و راهنمایی کنیم. این کار رو بکنیم همه ی رفقا OK دادند و ما ۴ تا یاور، ۵ دقیقه مرخصی از کلاس گرفتیم برای انجام عملیات پخش ورقه های خداحافظی مون!!!

رفتیم و رفتیم و تو دونه دونه ی کلاس های دبستان از لای در یکی دو تا رحمت براشون فرستادیم و آروم در زدیم تا بفهمن اوضاع از چه قراره! موند راهنمایی که یکیش کلاس خودمون بود و یکیش هم کلاس دوم که اتفاقآ اون زنگ اولی ها هم اون جا بودند یعنی تو اون کلاس جز ما، بقیه ی راه نمایی ها + استاد گرامیشون در یک کلاس بودند!!!

حالا انداختنش هیچ، در زدنش با کی؟ به هم می گفتیم اگه گیرم رفتیم و انداختیم و در زدیم و هنوز دستمون رو از در برنداشتیم یه آدم گرامی در رو باز کنه یاورای دیگه که ده درو و چیزی جز ضایع شدن و ضابلو شدن (منظور همون ضایع تابلو شدنه) برا آدم می مونه؟

 آخه یکی نبود بیاد به ما بگه که بعد این سه سال راهنمایی و بعد این همه کشمکش و شیطنت و بگیر و ببند و ماجرا و ماجراهای دعواهای مخفیانه (!) و... حالا واسه آخریش و ختم کلوم این جوری؟!!! به سلامتی آخرین عملیات رو هم به پایان رسوند و بعدش همگی مون یه نفس راحت کشیدیم و هالی به هولی و اگر بار گران بودیم و رفتیم و...

حالا گفتیم قضیه ختم به خیر شد ولی خبر نداشتیم که تو یکی از روزای امتحانی خرداد و سر جلسه ی امتحان همون متن دل انگیز رو تو نشریه ی «آصره»، مجله ی داخلی هتل سعدی، تماشا کنیم... !!!  یادتون نره شما هم از این کارا بکنید. البته لازم به ذکره که از بروبچ هتل سعدی کپی نکنید ها!!! چون دیگه تکراری شد همون سوم سرور گذشته کرد بسه! 

خلاصه وقتشه که بگیم :

«...به پایان آمد این سوم رهنما... هتل سعدی و خاطرات در  باقیست...»

/ 4 نظر / 4 بازدید
n4srin

salam,khoobi?...man upam khasty sar bezan,:D

mary

خيلی با حال بود.

foori

ما ياوران عزيز هتل سعدی ... هميشه و همه جا برای دفاع از هتل سعدی عزیزمون حاضریم !! هیچ کس نمی تونه هتل سعدی رو از ما بگیره !!! هتل سعدی مال ماست !!!!

nasrin

سلام مرسی سر زدي توام موفق باشی.........