به روز می کنیم، پس هستیم !

با نهایت تاسف و تعذر خیلی وقته که از هتل سعدی حرفی نزدیم. بعضی ها فکر می کنن دلیلش جدایی کماندوها و تغییر و تحولات جدید مدرسه است؛ یا این که فکر می کنند که دیگه هتل سعدی و کماندوها به تاریخ پیوستند.(هر کی که این حرفو زده فورا زبونش رو گاز بگیره !)

بالاخره مهم اینه که بعد از سه هفته، سه کماندو، می خوان سه خاطره شون رو، از سه تا سی مهر، از سیر تا پیاز، براتون تعریف کنند.

heartsbubbleline.gif

اولین سوتی سه کماندو، سه مهر بود که به جای صبح، ظهر مدرسه رفتند ! وقتی هم که با نهایت تاخیر رسیدند و همه ی بروبچه ها رو دم مدرسه دیدند بدون راه دادن ترس، رعب، اضطراب و وحشتی و با کمال خونسردی و آرامش و اعتماد به نفس از پله ها بالا رفتند و پس از ثانیه هایی کوتاه، راستی راستی پی بردند که سه کردند...! در آخر با خنده و رضایت و شور و شعف و این حرفا، در انتظار فردا اونم از نوع صبحش موندند.

اگه این کپسول خوش رنگ و پر ماجرا تو مدرسه نبود، ما مونده بودیم بچه ها با چه بهونه ای اخراج یا تنبیه می شدند ! امسال هم همون کپسولی که ما پارسال به دلیل کنجکاوی و مرض و شرارت و خلاصه اخلاقیات کماندویی مون (!) ضامنش رو کشیده بودیم حادثه آفرینی کرد !‌ به گزارش کماندو نیوز برای یکی از هم کلاسی هایی که اونم از مرض شرارت کم نداره جریاناتی رو ایجاد کرد !

b48cjq.jpg

heartsbubbleline.gif

از دیگر خصوصیات کماندویی، حق گویی است (!) تغییر برنامه که با بی اطلاعی کماندوها و کلا بچه های کلاس همراه بود، باعث این شد که بچه های ریاضی و تجربی به جای نخونده امتحان ریاضی دادن و خراب کردنش، ترجیح بدند که اون زنگ از محیط دل نشین کلاس خارج شوند و در راهروهای دل نشین تر هتل سعدی قدم بزنند !‌

یادتون نرفته که ؟ به قول معاون خوبمون، کماندو یا یه کاری رو نمی کنه، یا می کنه درست می کنه و تا آخرش وایمیسه ! (توجه: با عرض پوزش، این حرف اندکی تحریف شده !)

جای اونایی که نبودن خالی، دیروز مدرسه افطاری بود و با این که ما فقط موقع افطار اومدیم، خوش گذشت... جای همگی خالی بود... یادش به خیر ! بروبچی که پارسال بودن...

خب... دوستای عزیز... الکی که به ما نمی گن کماندو. یه روزی... کماندو شدن واسه ی همه ی بروبچز مد می شه و کماندو شدن بین المللی می شه ! (عجب توهمی!) می گید نه ؟ خب... حالا هر وقت شد خبرتون می کنیم !‌ وقت خوش... خدا نگه دار !

heartsbubbleline.gif

/ 54 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nazGoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOol

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ .

nazGoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOol

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ .

حسين جنت مکان

سلام ... بد نيست به تاريخ به روز کردنتون يه نگاه بندازين ...

غضنفر

تورو به اون خدای که می پرستید به روز کنید

غزال

مسخره ها چرا به روز نمی کنيد؟

؟

تيتر شما بنا به دور باطل است بودن لازمه فکر کردن و فکر کردن لازمه بودن است برای اطلاعات بيشتر به کتاب معارف ۱ مراجعه کنيد . بعضی حرف ها جالب اند ولی از لحاظ علمی پوچ!

باران

راستی سلااااااااااااااام

باران

هر وقت ميام اينجا ياد دوران مدرسه ميفتم خيلی با حال می نويسی مهربون

nazGoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOol

rasssssssty axaye ruze eftari yadetun nare

nazGoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOoOol

kheyli dars khun shodin